O nas

Codziennie świeży wybór – dla nas oczywiste!

Ideą sieci Freshmarket jest inspirowanie Klientów do tworzenia świeżych i smacznych posiłków każdego dnia.Sklepy zlokalizowane są w centrach miast oraz w pobliżu osiedli, dzięki czemu umożliwiają wygodne, codzienne zakupy. Freshmarkety oferują rozległy wybór świeżych warzyw i owoców, pieczywa, sałatek i dań gotowych.

Sklepy posiadają także minikawiarnię o nazwie Freshcafé, w której serwowane są świeżo mielone kawy z ekspressu, przekąski, orzeźwiające soki, kanapki oraz słodkości. W sklepach Freshmarket dostępne są również produkty regionalne i tradycyjne, pochodzące od lokalnych dostawców.

o-nas

Właścicielem sieci Freshmarket jest Żabka Polska S.A. obecna na rynku od 1998 roku. Do spółki należy również największa, sformatowana sieć sklepów typu convenience w Europie Środkowo-Wschodniej, funkcjonujących pod marką Żabka. Obecnie Spółka posiada ponad 500 sklepów z logo Freshmarket.

Certyfikaty jakości

W sieci sklepów Freshmarket dostępne są produkty opatrzone znacznikiem „wybrane ze smakiem”. Oznaczenie to świadczy o najwyższej jakości towaru. Zanim jednak zostanie ono nadane produkty przechodzą kilkuetapową procedurę weryfikacyjną. Podlegają także stałej kontroli podczas całego procesu sprzedaży.

Co Polacy sądzą o świeżości?

freshmarket_format_print