Zostań ajentem freshmarketu

Sklepy Freshmarket, podobnie jak sklepy Żabka, prowadzone są przez Ajentów, którzy są indywidualnymi przedsiębiorcami i prowadzą własną działalność gospodarczą. Ajent sklepu Freshmarket podpisuje umowę z firmą Żabka Polska sp. z o.o. Na mocy tej umowy Ajenci otrzymują w podnajem wyremontowany i wyposażony sklep, z pełnym zatowarowaniem. Osoby prowadzące sklepy Freshmarket otrzymują także cały zasób wiedzy firmy Żabka Polska sp. z o.o. Wszystko po to, aby sklepy Freshmarket w całej Polsce utrzymywały jednolity dla całej sieci, wysoki standard obsługi oraz jednakową wizualizację wewnętrzną i zewnętrzną. Dzięki temu każdy Ajent może uzyskać atrakcyjne dochody, uzależnione od wkładu pracy i osiąganych wyników.

Co oferujemy Ajentom?

Żabka Polska sp. z o.o. zapewnia Ajentom:

 • bezpłatne szkolenie, połączone z praktyką w sklepie,
 • nowoczesny, w pełni wyposażony sklep Freshmarket,
 • dostawy towaru do sklepu wraz z dogodnymi terminami płatności,
 • wsparcie marketingowe,
 • liczne działania promocyjne,
 • korzystne warunki współpracy,
 • atrakcyjne wynagrodzenie, uzależnione od nakładu pracy i osiąganych wyników.

Kandydat na Ajenta

Od kandydatów oczekujemy:

 • gotowości do prowadzenia działalności gospodarczej w lokalu handlowym Freshmarket,
 • co najmniej średniego wykształcenia,
 • co najmniej podstawowej znajomości obsługi komputera,
 • przedsiębiorczości i umiejętności innowacyjnego działania,
 • doświadczenie w pracy w handlu będzie dodatkowym atutem,

Jeśli są Państwo zainteresowani rozpoczęciem współpracy z naszą firmą i wyrażają Państwo chęć zostania Ajentami sklepu Freshmarket, zachęcamy do wypełnienia Formularza Zgłoszeniowego.

Jak wygląda proces rekrutacji?

Pierwsze spotkania odbywają się w miejscowości zamieszkania Kandydata. Rozmowy prowadzi Partner ds. Sprzedaży, opiekujący się sklepami w danym regionie oraz Ajent-Trener. Spotkania te mają na celu bliższe poznanie kandydata i przekazanie podstawowych informacji dotyczących zasad, na jakich odbywa się współpraca.

czytaj więcej

Kolejnym etapem jest rozmowa kwalifikacyjna z pracownikami Departamentu Personalnego, odbywająca się w firmie Żabka Polska sp. z o.o. Rozmowa kwalifikacyjna odbywa się w ciągu jednego dnia w Poznaniu. Po uzyskaniu pozytywnych wyników z rozmowy kandydaci kierowani są na szkolenie teoretyczne i praktyczne. Po jego ukończeniu i założeniu własnej działalności gospodarczej, Ajenci otwierają sklep Freshmarket.

Profesjonalne przygotowanie do zarządzania nowoczesnym sklepem

Kandydaci, którzy pomyślnie przejdą proces rekrutacji kierowani są przez Partnerów ds. Sprzedaży do sklepów szkoleniowych w celu odbycia Stażu Wstępnego. Staż ten ma umożliwić kandydatowi zapoznanie się z zasadami funkcjonowania sklepu i pracy Ajenta oraz podjęcie świadomej decyzji o rozpoczęciu współpracy.

czytaj więcej

Po odbyciu Stażu Wstępnego kandydat kierowany jest na szkolenie, którego celem jest zapoznanie przyszłych Ajentów ze wszystkimi zasadami i procedurami obowiązującymi w sieci sklepów Freshmarket. Szkolenie jest wzbogacone szkoleniem menedżerskim przygotowanym i prowadzonym przez wykładowców Wielkopolskiej Szkoły Biznesu. Kandydaci na Ajentów uzyskują komplet zaświadczeń wymaganych przez prawo polskie i unijne do prowadzenia własnej działalności gospodarczej w placówce handlowej (BHP, HACCP, Pierwsza Pomoc Medyczna, Sanepid). Po Szkoleniu Kandydaci odbywają płatny Staż Praktyczny. Staż ma umożliwić kandydatowi zdobycie praktycznej wiedzy i doświadczenia pod okiem Ajenta-Trenera w taki sposób, aby przyszły Ajent był w pełni przygotowany do samodzielnego prowadzenia sklepu z logo Freshmarketu.

Czy nowy Ajent może liczyć na wsparcie?

Każdy nowy Ajent sklepu może liczyć na pomoc i wsparcie Szefa Makroregionu, Partnera ds. Sprzedaży, a także na radę i doświadczenie Ajentów-Trenerów z większym stażem.

czytaj więcej

Również w toku dalszej współpracy działania Ajenta są wspierane przez Partnera ds. Sprzedaży. Dodatkowo, dzięki nowoczesnej wewnętrznej sieci Intranet Ajenci na bieżąco otrzymują informacje o wszystkich planowanych i wprowadzanych zmianach. Co równie istotne, dedykowane Departamenty Firmy czuwają nad tym, aby stworzyć możliwie najlepsze warunki funkcjonowania i rozwoju na konkurencyjnym rynku FMCG.

Serwis internetowy www.freshmarket.pl wykorzystuje pliki cookies, które umożliwiają i ułatwiają Ci korzystanie z jego zasobów. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies kliknij w Zamknij, aby ta informacja nie pojawiała się więcej. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Przeczytaj naszą Politykę Prywatności.

Regulamin strony internetowej